František Blažíček

oficiální stránky motokárového jezdce

admin On Duben - 23 - 2012

Po dvou vydatných testech v rakouském Brucku a slovenské Dunajské Stredě zahájil František sezónu prvním závodem Moravského Poháru, který se jel minulý víkend 14.-15.4.2012 v Dunajské Stredě. Během tohoto celého víkendu se bohužel nepodařilo vyladit motokáru jak podvozkově tak i motorově.Tomu taky odpovídala startovní pozice na 5. místě. Hned po startu se ale František posunul na čtvrtou pozici, na které kroužil do poloviny závodu, než přišel kontakt se soupeřem a výlet mimo trať. Než se mu podařilo dostat znovu na trať, byl už na posledním 12. místě. Do konce této jízdy se ještě stačil posunout na desátou pozici. Z tohoto místa startoval do druhé závodní jízdy. Po startu se probojoval na šestou pozici, na které dojel i do cíle druhé závodní jízdy. Ve třetí jízdě se posunul ještě o místo výš a cílem projel na pátém místě. Po součtu všech tří závodních jízd obsadil celkově 6. místo. Po rozpačité první závodní jízdě je nakonec i toto umístění pěkným vysledkem a dobrým základem do letošní sezóny. Nyní už probíhají přípravy na další závod.
Atmosféru sobotních tréninků přiblíží velká fotogalerie.

Categories: Foto album, Show, Závody